להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

יזכור ללוחמי מג"ב

אלעד אבוזגלו


אלעד נולד בבית החולים ברזילי באשקלון, ביום שבת ה-4.8.84. בן שני במשפחה.
בראשית דרכו התחנך אלעד בגני חב"ד באשקלון, למד בבית הספר הממלכתי דתי עוזיאל עד כיתה ג', בבית הספר הממ"ד סיני - כיתות ד'-ו', בחטיבה הדתית באשקלון - חטיבת ביניים ובתיכון מקיף ב' רוגוזין בכיתה התורנית. אלעד למד במגמת מחשבים וסיים את התיכון בהצלחה עם בגרות מלאה.
אלעד היה אהוב על חבריו, מוריו וכל מכריו, תמיד עם חיוך על הפנים והמון שמחת חיים. סימני ההיכר שלו היו: הנמשים המפוזרים על פניו, החיוך שהיה קבוע, גומת החן בסנטר והצחוק הנשמע למרחקים. אהב לצחוק, לבלות ולהנות מהחיים.
תחביביו היו: להכיר חברים מכל קצוות הארץ, משחקי מחשב, להאזין לשירים במערכת, רחיצה בים ובבריכה, ריצה למרחקים, כדורגל, כדורסל, טניס שולחן, כפיפות בטן וכפיפות ידיים, רכיבה על סוסים, סנפלינג - בקיצור אהב את החיים.
אלעד היה תמיד הראשון לעזור לאנשים והיה פעיל באופן קבוע בגמ"ח לנזקקים. תמיד חשב על טובת האחר לפני טובתו שלו.
חלומו של אלעד היה לשרת במג"ב וחלום זה התגשם ב-25.11.02 כאשר התגייס לשירות המדינה במג"ב דרום. אלעד היה גאה לשרת את המדינה וגאה עוד יותר לשרת בסיירת של מג"ב - סמ"ג 5.
אלעד נפצע אנושות בראש חודש, א' באב תשס"ג, 30.7.03, במהלך פעילות מבצעית בבאר שבע. הוא נלחם על חייו במשך יומיים בבית החולים סורוקה וב-ג' באב תשס"ג, 1.8.03, מת מפצעיו. נקבר בבית העלמין הצבאי באשקלון - יום אחד לפני יום הולדתו ה-19.
הותיר אחריו הורים - רחל ומיכאל ושני אחים - יעקב ומאור.
גיל: 19
תאריך לידה עברי: ו' אב תשמ"ד
תאריך פטירה עברי: ג' אב תשס"ג
חזרה