להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

כנס קשר משמר הגבול לדורותיו תודות

תודות לחברים, חברות ואורחים נכבדים

 זה הזמן לאמר תודה ממני, ירדנה, אליכם חברים, חברות ואורחים נכבדים, שביחד הצלחנו לכנס כנס ראשון של "אנשי קשר מג"ב לדורותיו ", מערך של כ- 50 שנה. 

כבר נאמר: " אשריהאדם הלמד מעברו וצופה אל עתידו".

מפגש מלא התרגשות וזיכרונות. כנס מיוחד במינו, שהוא לא כמו לאסוף פלוגה ששירתה ביחד, ויש לה זיכרונות משלה. לדעתי, גם אנחנו יכולים לקרוא לעצמנו פלוגה  "פלוגת הקשר המבצעית" הפרוסה ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום, שצריכה ואמורה לתת מענה תקשורתי, מכל סוג שהוא, בכל מקום ומקום שיצטרכו אותה ובכל לחימה שלא תהיה: בפשיעה, בהפרות סדר, בלחימה אמיתית ובמבצעים שונים. העיקר שיהיה קשר עם כולם והכל יעבור בשלום, תודות לענף הקשר שלנו. יש לנו על מה להתגאות. תודה וברכות מראש לכל אחד ואחת מאיתנו כאן, ולאלה שנבצר מהם להגיע וישמעו מהחברים.  

תודה גם לאלה שנפלו בעת שירותם, של אלה שנפטרו בזמן השירות ושל אלה שנפטרו לאחר פרישתם מהשירות ואינם עמנו עוד. כל אחד יכול להעלות בדמיונו את דמותם של אלה שהוא הכיר, לרגע של זיכרון, ולהבין עד כמה הם תרמו למערך הקשר. זיכרם יהא חקוק בלבנו לעד. 

כן, התקבצנו כולנו, קציני קשר,  קשרים,מפעילים,טכנאים, ע"מ להיפגש, להיזכר ולהחליףחוויות משותפות, לטפוח על השכם ולחוש את התקופה שמילאה אותנו בעבר ולחלק מאיתנו גם בהווה, ולהבין עד כמה תרומתנו גדולה וחשובה בכל מערך יחידות מג"ב, באשר הן. 

תודה לכל אלה שנידבו אותי בידע שלהם על הקמת הקשר בכל התקופה, באמצעות ראיונות טלפוניים עם החברים הוותיקים והצעירים, לאיסוף חומר ותמונות, כשכל אלה מביעים את פעולותינו. הדבר לא היה קל במיוחד ותודה שאפשרתם לי להופכו לקל ונעים.

תודה לכם על ההתרגשות וההתלהבות שניכרה בכם, שנתנו לי כוח ורצון להמשיך ולהגיע עד הלום. 

תודה לכם על שיתוף הפעולה המיוחד והמרגש בינינו, וסליחה אם נדנדתי והתקרצצתי, ואולי חזרתי על דברים מספר פעמים. הכל היה להצלחת הכנס. 

שניפגש בהמשך דרכנו, בבריאות ובהנאה.

בברכת דרך צליחה בהמשך דרכינו !!!

 

תודות למר דוד ליבנה, יו"ר עמותת הכומתות הירוקות, לאבי גיטלי ודוד יעקובי

ראשית אומר תודה מיוחדת לך תנ"צ בדימוס, מר דוד ליבנה,יו"ר עמותת הכומתות הירוקות, שזרקת בפניי את הכפפה להרמת כנס מיוחד זה.     בהתחלה זה נראהלי כאילו סתם,אך בסופו של דבר תמכתבי לאורך כל הדרך ונתת את חסות העמותה בכל הכרוך להתחלת החשיבה בהפקת הכנסועיקר העיקרים בהוצאות הכנס

יזמת וכינסת את המפגשים הראשוניים בינינו, להזזהודחיפת נושא הכנס. זה התחיל ברעיונות ומשם זה המשיך במיקום שנבחר, אנדרטת מג"ב, הזמנות ובולים לשליחת מכתבים, תמיכה מול המפקדים בשטח ומול בית מורשת מג"בספר ההקדשות, שלט, להקת מג"ב, צלם תמונות המגנטים, הארוחות העשירות בכל טוב החלמהבקר, עם הגעת האנשים, ובצהריים עם פיזורם. העשרת את המפגש גם בשי : עט ומחזיק מפתחות. ברכתך הוסיפה להרגשה הטובה.

תודה לך, מר ליבנה, שלמרות מספר הפעמים שקראת לי "נאיבית", הלכת אתי, לאורך כל הדרך, עם השיגעונות והרעיונות שלי. תמיד הקשבת לי וגם הבעת .את דעתךשהיתה חשובה לי

מר ליבנה,אתה, אבי גיטלי ודוד יעקוביתרמתם מזמנכם האישי וליוויתם אותי לאורך כל הדרך, בהקשבה, בעצה טובה, במסירות, ברוגע, בהנאה רבה ובהרגשה של כאחד מאיתנו.                            

עפ"י הרשמים מהכנס של המשתתפים, אנו מבינים עד כמה הרעיון היה שווה מאוד מאוד.בלעדיכם לא היינו מצליחים להפיק יום מכובד שכזה. תודה, וכה לחי !!!

תודה לצברי מאיר, שם טוב פנחס וזאב ריבנר חבריי בצוות

תודה לכם חבריילצוות, היקריםשתמכתם בי לאורך כל הדרך. תרמתם מזמנכם היקר, הוספתם רעיונות ועזרתם לילהריץ את הכנס המיוחד הזהזה לא מובן מאליו. כל הזמן שמעתי מכם:"מה אני יכול לעזור ולתרום להצלחת הכנס".מילותיכם, הרוגע וסבלנותכם דחפו אותי להתקדם בתהליך, עד לקיומו בפועל, בהצלחה רבה ועם טעם של עוד. יישר כוח !!!

תודה לכל צוות בית מורשת והנצחה מג"ב                                             

תודה לכל צוות בראשות ד"ר רפ''ק טל משגב שתמכתם בי לאורך כל הדרךהחל מפלייר על מורשת מג"ב,בלוגיסטיקה, בכיבוד הבקר, בצילום והסרטה, בהקרנה ובהדרכה במוזיאון.תודה מיוחדת על התמיכה גם לאחר הכנס. זה לא מובן מאליו. מצטערת אם קירצצתי לכם. יישר כח !!!

תודה לסנ''צ דורון ביטון

תודה שכיבדת אותנו בשם ר' מק"ש, נצ"מ יוסי רופא.ברכתך רוממה את שמחתם והרגשתם של החברים והחברות, שעדיין הרגישו שייכות למחלקת הקשר והאלקטרוניקה, למרות שחלפו להן השנים. הסרטון הבהיר לנו מעט את דרך פועלו של הקשר, היוםתודה מכל הלב.

תודה לק. קשר מג"ב פקד יניב פישביין ולרוני מקייטן

יניב, תודה לך,שבשם ר' ענף טכנולוגיה ואמל"ח, סנ"צ אהרון קינרייך, ובעיקר מרצונך הכביר,תמכת בי והקשבת לדרישותיי בזמן הקצר שהיה ברשותךהצגת את תערוכת הקשר, תמכת בכל הקרנת תמונות החברים בפלאזמה והבאת הבידורית. לך רוני מקייטן תודה שהנעמת בשירי רקע שבקעומתוך מערכת הבידורית, בבקר ובצהריים.

תודה ללהקת מג"ב

הנעמתם בשיריכם וקולכם והוספתם לאווירה. אני אישית מחוברת אליכם ואוהבת את שיריכם. הפתעתם אותי בזה שנתתם לי את הכבוד לשיר סולו את "התקווה" עם הקהל, דבר שלכולנו זה היה רגע מרגש מאוד, ובמיוחד לי.

תודה לשייח סלמאן באדר שהגעת במיוחד וברכת אותנו מכל הלב וידעת להעלות,בקול רם, את חשיבותם ופועלם של החברים והחברות.

תודה לחברות כוכי עובד וריקי מעוז שהסכמתן לעזור ברישום החברים .

תודה לגאי חן צלם המגנטים שתמונותיך הביעו את רגשותיהם של המשתתפים.

תודה לבני בר מנשה על שהקראת שיר מקסים בשם "הליצן", מתוך אחד מספריך.היה מרגשדרך צליחה עם המון המון בריאות.

תודה לצור השף שדאגת לשובע הבטן שלנו בארוחת צהריים שהיתה מעל המצופה.