להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

מכתב מירדנה שאול כהן

כנס קשר מג''ב לדורותיו – 3.11.16

תודות ל יו"ר העמותה מר דוד ליבנה, לאבי גיטלי ודוד יעקובי 

ב-3.11.16 הצלחנו להתכנס באנדרטת מג''ב, כמות נכבדת של אנשי קשר מג''ב לדורותיו, מערך של כ-50 שנה.

כנס זה התקיים בזכות שוטרי וקציני קשר מג''ב לדורותיו, ובזכות, עיקר העיקרים, תנ"צ בדימוס, מר דוד ליבנה, יו"ר עמותת הכומתות הירוקות.
תודה לך שזרקת בפניי את הכפפה להרמת כנס מיוחד זה.

בהתחלה זה נראה לי כאילו סתם, אך בסופו של דבר תמכת בי לאורך כל הדרך ונתת את חסות העמותה בכל הכרוך להתחלת החשיבה בהפקת הכנס, ועיקר העיקרים בהוצאות הכנס.
יזמת וכינסת את המפגשים הראשוניים בינינו, להזזה ודחיפת נושא הכנס.

זה התחיל ברעיונות ומשם זה המשיך במיקום שנבחר, אנדרטת מג"ב, הזמנות ובולים לשליחת מכתבים, תמיכה מול המפקדים בשטח ומול בית מורשת מג"ב, ספר ההקדשות, שלט, להקת מג"ב, צלם תמונות המגנטים, הארוחות העשירות בכל טוב החל מהבקר, עם הגעת האנשים, ובצהריים עם פיזורם. העשרת את המפגש גם בשי : עט ומחזיק מפתחות. ברכתך הוסיפה להרגשה הטובה.
תודה לך, מר ליבנה, שלמרות מספר הפעמים שקראת לי "נאיבית", הלכת אתי, לאורך כל הדרך, עם השיגעונות והרעיונות שלי. תמיד הקשבת לי וגם הבעת את דעתך, שהיתה חשובה לי.

אתה, מר ליבנה, אבי גיטלי ודוד יעקובי, תרמתם מזמנכם האישי וליוויתם אותי לאורך כל הדרך, בהקשבה, בעצה טובה, במסירות, ברוגע, בהנאה רבה ובהרגשה של כאחד מאיתנו.
עפ"י הרשמים מהכנס של המשתתפים, אנו מבינים עד כמה הרעיון היה שווה מאוד מאוד. בלעדיכם לא היינו מצליחים להפיק יום מכובד שכזה.


ניפגש בהמשך דרכנו ובפעילות הבאה

רפ''ק בדימוס, ירדנה שאול כהן