להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

בהצדעה

12.02.2017 | מג״ב חברון מחבק את המשפחות השכולות

בשעות הבקר, נערך טקס נטיעות מרגש וסיור במערת המכפלה למשפחות אשר איבדו את יקיריהן, בגזרת חברון.

צפו בדיווח מענף פרט ונפגעים משמר הגבול

נטיעות במגב חברון 

111

08.02.2017 | חלוקת שי לפצועי מג''ב בפעילות עמונה

חלוקת שי פצועים עמונה 03

בתאריך 08.02.17

לכבוד ט''ו בשבט, העניקה העמותה שי לפצועי האירועים האחרונים 

עם ברכה אישית לרפואה שלימה וחזרה מהירה ליחידתם

צפו בדיווח מענף פרט ונפגעים משמר הגבול

111

26.01.2016 | מפגש חיילים בט"ו בשבט

נפגעים

לראשונה משמר הגבול ,לכבוד חג ט"ו בשבט התקיים בשבוע שעבר 26/01/2016 אירוע חשוב ומרגש לכלל החיילים המשרתים במשמר הגבול ובצה"ל שיקיריהם נפלו במג"ב בעת שירותם הצבאי . מדור הנפגעים של משמר הגבול נרתם לשמר את הקשר ולהנציח את יקירינו תוך התמקדות בהמשך החיים ושימור הקשר בין החיילים בני המשפחות השכולות תוך כדי הזדהות והמשך המורשת של יקירינו שנפלו התגייסנו לתפקידים שונים ומשמעותיים במשמר הגבול ובצה"ל. במהלך האירוע התכנסנו באורחן מצפה הראל שם הכרנו ושיתפנו בגורל המשותף ובהשתייכות למשמר הגבול תוך כדי פעולות גיבוש חברתיות .המפגש היה מלא בעוצמה ונתן לנו הרגשה שאנחנו לעולם לא לבד. בשיחה שהתקיימה עם כל החיילים בני המשפחות השכולות סיפרו קציני הנפגעים שמלווים אותנו "במשמר הגבול לא שוכחים את הנופלים " ואף הוסיפו "במהלך השנה אנו מקיימים מגוון של פעילויות שונות עבור המשפחות השכולות ע"מ לשמר את הקשר ואף להזכיר להם שאנו נמצאים כאן עבור כל דבר ." השנה לראשונה במג"ב נפגשנו כל החיילים בני המשפחות השכולות ,התרגשנו מהמפגש ומיד הרגשנו את החיבור והשייכות למשפחת משמר הגבול ועבורנו זה היה שווה כל רגע. בשבילנו לשים את המדים כאשר ברובם של משמר הגבול זהו רגע מרגש מלא בעוצמה וגאווה שיצר חיבור מידי לבן המשפחה שנפל ובכך נותן לנו הרגשה שאנחנו ממשיכים את דרכו. דווקא בט"ו בשבט נבחר לקיים את האירוע המרגש בחג של נטיעה ,צמיחה והתחלות חדשות. המטרה הייתה איחוד של כל השכולים שבחרו להתגייס לשירות הביטחון בשביל להגן על המדינה ואזרחיה ולהמשיך את מורשת יקירנו. בשם היתומים והאחים השכולים אני רוצה להודות לעמותת הכומתות הירוקות שבזכותם התקיים האירוע המרגש .

דניאל דנינו 
ענף פרט ונפגעים.

111

16.11.2015 | ערב הצדעה ללוחמי מג"ב, שנפצעו בעת מילוי תפקידם

בתאריך 16/11/2015 ערך משמר הגבול ערב הצדעה ליותר מ-200 לוחמי מג"ב, בעבר ובהווה, שנפצעו בעת מילוי תפקידם ולבני משפחותיהם. האירוע מומן על ידי עמותת הכומתות הירוקות, המסייעת לפצועים במשך כל השנה."בשם אזרחי מדינת ישראל, לוחמי משמר הגבול ומפקדיו, אני רוצה להודות לכולכם על הגבורה וההקרבה שלכם", אמר מפקד משמר הגבול, ניצב עמוס יעקב, לפצועים ולמשפחותיהם. "בזכות אומץ לבכם והמסירות שלכם, אזרחי מדינת ישראל יכולים לחיות את חייהם בביטחון. דורות של לוחמים יחונכו לפי מעשיכם, ואתם ראויים לכל הוקרה".

קצין הנפגעים של משמר הגבול, רפ"ק גבי יונה, האחראי על ליווי הנפגעים ובני משפחותיהם, סיפר לאורחים על סמ"ש בנימין יעקובוביץ', אשר נפצע אנושות בפיגוע דריסה ונפטר מפצעיו בתום ארבעה ימי מאבק: "בנימין הציל במותו את חייהם של אזרחים על ידי תרומת איבריו. בשנה החולפת הוכיחו כל לוחמינו כי הם ראויים לכל הכבוד וההערכה".

111

23.04.2015 | 67 שנה למדינה, ברכות במטה מג"ב

אנו חברי עמותת הכומתות הירוקות זוכרים ומנציחים את שמות חללי מג״ב וזיכרם ישאר חקוק בליבנו תמיד. נמשיך לפעול יחד עם מפקדת מג״ב לקשר לסיוע ותמיכה במשפחות השכולות. אנו עוקבים בהערכה רבה אחר מג״ב ולוחמיו הנימצאים בחזית העשייה ופועלים לילות כימים יחד עם המשטרה, צה״ל והשב״כ על מנת להבטיח את הבטחון במדינה. אנו מלאי הערכה לתרומתכם הרבה לבטחון מדינת ישראל. מברך את העולים בדרגה ובני משפחותיהם עלו והצליחו !

חג עצמאות שמח!

111

22.12.2014 | יום גיבוש למשפחות שכולות מבית ג'ן

כמידי שנה, הוצאנו באוטובוס בתאריך 22.12.14 משפחות שכולות מבית ג'ן ליום גיבוש וביקור באתרים הקדושים לדרוזים בכפר יסיף עספיא ודלית אל כרמל . השנה צרפתי משפחות שכולות גם מכפר ראמה .

הסיור היה מאוד מוצלח ומאוד חשוב למשפחות .

תודה להנהלת עמותת הכומתות הירוקות על הסיוע הכספי לקיום יום זה ולהצלחתו .

תודה לסממ"ר מג"ב צפון סנ"ץ ג'האד חסן שלמרות העומס והמטלות הרבות הגיע לפגוש אותנו ולברך . לנציג וועד העמותה מר מחמד אבו ריש שהגיע לפגוש את המשפחות וברך בשם העמותה . תודה לשיח' קאסם בדר מכפר חורפיש על ההרצאה הרוחנית שהרצה למשפחות . תודות למפקד מתקן 309 רפ"ק אדיב אבו סמרה ולסגנו רס"ב מלחם אבו זידאן על הליווי והסיוע שהעניקו לנו . תודות לרפ"ק גבי יונה קצין נפגעים מג"ב ולממ"ש אמונה סגניתו ולרפ"ק אושרת קדם קצינת רווחה מג"ב צפון שהצטרפו לסיור וסייעו.

תודה מיוחדת לרנ"ג טלאל אסעד על השנים הרבות שדאג וחיבק את המשפחות השכולות מבית ג'ן ופרש בימים אלו לגמלאות . בארוחת הצהריים החגיגית שערכנו במסעדה בדלית אל כרמל נפרדנו ממנו ואיחלנו לו הצלחה בפרק החיים החדש והרבה בריאות .

בברכה

כמאל זידאן

נציג המשפחות השכולות

ויו"ר בית יד לבנים בית ג'ן ראמה ועין אל אסד

 

 111

עמותת הכומתות הירוקות ביד לזכר לוחמים שנפלו בגשר בן/ סאסא

יו״ר העמותה דוד לבנה ויעקב גנות(שנפצע במקום) מניחים זר לזכר הנופלים.

 

IMG\\\\"\\"\"

111נופש משפחות שכולות | ספטמבר 2014

IMG IMG IMG
IMG IMG