להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

יזכור ללוחמי מג"ב

נתנאל (נתי) מכלוף

"נתנאל נולד ב-21.3.83, ז' בניסן, בבית החולים מאיר בכפר סבא, להוריו יוסף וציונה. גדל והתחנך בכפר יונה. בגיל 5 עבר עם הוריו לחדרה. את שנת הלימודים הראשונה עשה בבית הספר הממלכתי ארלוזורוב. את שאר שנות הלימוד היסודי עשה בבית הספר הממלכתי דתי ביל""ו. לאחר מכן עבר לישיבת בית שמואל שם הוא עשה את חטיבת הביניים. הוא למד בתיכון ממלכתי דתי תחכמוני בחדרה ולאחר מכן עבד כחצי שנה כסניטר בהלל יפה.
במרץ 2002 התגייס למשמר הגבול, סיים טירונות בהצלחה, יצא לקורס מ""כים ומשם לחברון.
נתנאל אהב ללמוד וללמד. הוא היה מחשיב הצלחה של אחרים כהצלחה שלו. הוא אהב לרקוד, לרוץ ולטייל עם חברים. הוא אהב לעזור לחברים בכל מה שהוא יכל. הוא אהב לפתור בעיות במתמטיקה שמצריכות מחשבה רבה.
נתנאל בלט ביושרו, רצינותו ואהבתו לזולת. הוא היה אדם חייכן שאהב לראות שכולם סביבו שמחים ומרוצים. היתה לו אהבה מיוחדת לבני משפחתו והוא הקפיד לשמור איתם על קשר הדוק, גם כשהיה לו קצת קשה בתקופת הצבא. הוא היה איש דתי שהקפיד להתפלל וללמוד תורה מתי שרק אפשר. אהב לאכול בורקס ושוקו, אהב לצחוק, תמיד היה בפעילות. היה ידידותי ואוהב לכולם.
הוא היה מלאך בחיים וגם עכשיו הוא ממשיך כך. הוא היה אהוב על כולם, לאן שהוא הלך, תמיד רצו בקרבתו. הוא הקרין אושר, חום ואהבה. תמיד חשב על אחרים ואחר כך על עצמו ובדרך זו הוא גם נלקח מאתנו. תמיד ידע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון. הוא תמך בכולם ופחות נזקק לתמיכה בעצמו. הוא היה מצטיין בכל, תמיד ראשון אך מעולם לא התנשא והחשיב עצמו מעל כולם."
גיל: 19
תאריך לידה עברי: ז' סיון תשמ"ג
תאריך פטירה עברי: י"א כסלו תשס"ג
תאריך פטירה: 15.11.2002
חזרה