להזמנת סיור במרכז ההנצחה
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

*שדות חובה טלפון לבירורים: 04-9116486
אישור לסיור או אופציות חלופיות, יתקבלו במייל
עמותת הכומתות הירוקות
maintitle-logo

יזכור ללוחמי מג"ב

יניב משיח

"יניב נולד בשנת 1984 בתל אביב, אח לקובי ובנם של ראובן ונילי. הם התגוררו בשכונת שבזי בת""א ולאחר שנה עברה המשפחה ליפו, שם יניב גדל והתחנך. הוא היה ילד מיוחד, הוא גדל עם אחיו קובי ואף פעם לא ביקש להטריח את הוריו בגידולו. לא היו לו דרישות מיוחדות ותמיד הסתפק במועט.
תקופת הלימודים היתה קשה עבורו. את החברים מבית הספר הוא חיבב ותמיד היה איתם ולצידם. לא אחת הוא גונן וסייע לחבריו. יניב אהב מאוד לשחק כדורגל, היה תמיד מתחרה בג'ודו ובגיל 10 הוא הגיע למקום שני באליפות ג'ודו בת""א.
יניב היה אדם מאוד ערכי ואחראי, איש בעל עקרונות בכל הקשור למשפחתו ובצורה קנאית ביותר הוא שמר על ערכי המשפחה. למרות הסביה הקשה בה גדל, חינוכו בבית היה לערכים, למצויינות, לשמירה על הזולת ועל המולדת.
יניב התגייס לצה""ל וביקש להגיע ליחידה קרבית וכפי שאמר ""רק מג""ב"". ואכן, יניב הגיע למג""ב, סיים תקופת הכשרתו בטירונות והוצב במג""ב איו""ש פלוגה כ""ה בתרקומיא - יחידה שפועלת בשטחים כנגד פעילות פח""ע. גם בחופשים בעת שיצא לכמה שעות לשהות במחיצת המשפחה, הוא תמיד דיבר על פעילותו ועל חבריו לפלוגה ועל המדינה שצריך לשמור מפני אלו שקמים נגדה ומבקשים לפגוע בחפים מפשע. הוא לא עזב את נשקו בכל שלב ובכל עת.
יניב היה מאוד אהוב על חבריו לפלוגה, שמח תמיד, משתף פעולה ומסייע לכולם.
בתאריך 25.4.04, בהתקלות עם חוליית מחבלים שהגיעו מכיוון הכפר עידנא במטרה לפגוע בחפים מפשע, התפתח קרב שבמהלכו חדרו קליעים לתוך הג'יפ המוגן וכתוצאה מכך יניב איבד את חייו. הי""ד.
יניב הותיר חלל גדול במשפחת משמר הגבול ובמשפחתו הקטנה."

גיל: 20
תאריך פטירה עברי: ה' אייר תשס"ד
תאריך פטירה: 25.04.2004
חזרה